s

بیدستان - برانکو: می‌خواهیم فصل را به بهترین شکل ممکن تمام کنیم

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 8
» بازديد سال : 645
» بازديد کل : 648
» اعضا : 0
» مطالب : 9

برانکو ایوانکوویچ


سرمربی تیم پرسپولیس با بیان اینکه حتی بعد از اتمام فصل هم چیزی از انگیزه بازیکنان ما کم نشده گفت: بچه‌های ما مسئولیت پذیر و به دنبال شکست دادن الجزیره هستند.به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز سرخ پوشان اظهار داشت: به جز ربیع خواه که به تازگی جراحی کرده سایر بازیکنان ما از شرایط روحی و جسمی خوبی برخوردار هستند. ما برای بازی با الجزیره هیجان داریم و بی صبرانه منتظر این بازی هستیم. پرسپولیس از این که باید گزینه پیروزی در این مسابقه باشد کوتاه نیامده است. برای حریف مان احترام زیادی قائل هستم و می‌دانم در این بازی کار سختی داریم. اما به عملکرد تیمی مان اعتما دارم و به این بازی خوشبین هستم. به دنبال این هستیم که فصل را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانیم.


سرمربی سرخ پوشان در خصوص انگیزه زیاد بازیکنانش در این مقطع که فصل ما رسما به پایان رسیده بیان داشت: از این بابت خیلی خوشحالم و این خوشبختی من است که بازیکنانم در این مقطع هم سرشار از انگیزه هستند. ما در سطحی بالا و با بالاترین کیفیت ممکن تمرین می‌کنیم تا آمادگی مان برای دیدار با الجزیره را در بالاترین سطح ممکن حفظ کنیم.


ایوانکوویچ در خصوص قهرمانی استقلال در جام حذفی و برگزاری دیدار سوپرجام بین دو تیم استقلال و پرسپولیس گفت: من نتوانستم فینال جام حذفی را ببینم. اما طبیعی است که باید در سوپرجام مقابل استقلال حاضر شویم. این اتفاق خاصی نیست و در همه دنیا این بازی برگزار می‌شود. حضور در این بازی یک وظیفه است بر عهده تیم ما که قطعا به آن عمل می‌کنیم.


برانکو در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر که از وی پرسید آیا برای تیم الجزیره سورپرایزی دارد یا خیر بیان داشت: سورپرایز ما همان اراده و خواسته مان در راستای پیروز شدن در این بازی است.


mehrnews.com/news/4287371

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد